13 жовт. 2021

Виховні заходи з нагоди "Дня захисників та захисниць України"

13 жовтня проведено виховні заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України. Учнів 5-7 класів знайомив з походженням свята Покрови Пресвятої Богородиці греко-католицький священник Іштван Мароші. Для учнів 8-9 класів проведено заняття "Захисники сьогодення".
8 жовт. 2021

Виставка "Золота осінь".

Цього тижня в закладі проведено традиційну виставку "Золота осінь". Учні представляють казкові композиції виготовлені з природних матеріалів. Найкращі роботи відзначені грамотами.
1 жовт. 2021

Музика єднає...

У всьому світі 1 жовтня відзначають Міжнародний день му́зики, заснований за ініціативою Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО у 1973 році. З цієї нагоди до нашої школи завітали викладачі Берегівської школи мистецтв імені золтана Кодая. Гості ознайомили учнів з різними музичними інструментами та виконали музичні твори із шкільної програми.
29 вер. 2021

"Бабин Яр - 80. Жива пам'ять"

З метою вшанування 80-х роковин трагедії Бабиного Яру проведено тематичні заходи у 5-9 класах.
13 вер. 2021

"Увага Діти на дорозі!"

З метою профілактики дитячого дорожнього травматизму 10 вересня були проведені практичні заняття з питань безпеки дорожнього руху для учнів 1-2 класів.
1 вер. 2021

9 уроків про Україну!

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України, навчальний рік розпочався циклом виховних занять "9 уроків про Україну".
18 черв. 2021

Звітування.

16 червня 2021 року відбулися загальні збори (конференція) колективу школи на яких заслуховували звіт директора школи про роботу закладу у 2020-2021 навчальному році.
6 черв. 2021

Останній дзвоник 2021!

29 травня 2021 року востаннє пролунав дзвоник для учнів 9 класу. З ними прощалися першокласники та учні 8 класу.
20 трав. 2021

Безпечна дорога додому.

З нагоди Тижня безпеки дорожнього руху проведені практичні заняття з відпрацювання безпечної поведінки на дорозі для учнів 1-4 класів.
19 трав. 2021

Безпека понад усе!

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху учні 8 класу перевіряли свої знання.

7 вересня розпочалося безкоштовне харчування учнів початкових класів та учнів пільгових категорій з дотриманням соціальної дистанції та інших рекомендацій головного державного санітарного лікаря України. Учні з задоволенням їли смачні страви.

22-23 вересня

17 - 18 вересня

15 березня

10 березня

9 березня

8 березня

22 січня з нагоди Дня соборності  України проведено виховні заходи на тему "Наша сила в єдності" для учнів 5-9 класів.

В рамках Всеукраїнського тижня права вчителем правознавства Товт Т.В. проведено урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

4 грудня до нашої школи завітав не тільки Святий Миколай, а й гості з Угорщини (представники організації NSKI). Дана організація декілька років опікується нашим закладом. Цього року вони обладнали сучасне класне приміщення для учнів 5 класу.

Заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Ми творчі!День Гідності та Свободи наші учні згадували  події Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).

Сьогодні наші учні св'яткували День української писемності та мови. З нагоди св'ята проведено І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, конкурс малюнків "Ми живемо в Україні".  Учні також взяли участь у флеш-мобі "Я розмовляю українською" та перегляді мультфільмів.

В період з 16 по 20 вересня 2019 року в закладі проходили заходи з протидії булінгу. Класні керівники 1-9 класів проводили тренінги, години спілкування на теми «Вирішую конфлікти», «Управління власними емоціями», «Спілкування з однолітками». 20 вересня проведено загальношкільний захід «Поговоримо про булінг».

Сьогодні в нашій школі пролунав перший дзвоник для 27 першокласників. Вони з нетерпінням чекали початку шкільного життя. Після урочистого відкриття нового навчального року класними керівниками у всіх класах було  проведено цікаві заняття.

29 травня прощались з Буквариком наші першокласники.

20 травня 2019 року в закладі проведено загальношкільний урок  присвячений пам'яті жертв політичних репресій. Учні 7-8 класів підготували доповіді про трагічні сторінки історії України та інших країн Європи.

Спільний захід учнів 7-9 класів з нагоди Дня пам'яті та примирення проведено 7 травня під керівництвом вчителя історії Горзов К.В.

Веселими стартами завершилися 8 квітня заходи до Всесвітнього дня здоров'я для учнів 2-4 класів

Відбірковий тур конкурсу читців поезій Тараса Шевченка проведено 04 березня 2019 року.

Веселими танцями, креативними костюмами  проганяли зиму та зустрічали весну учні  школи першого березня.

Відзначення Дня Соборності України

23 січня в школі проходив позакласний захід присвячений Дню угорської культури. Учні знайомили своїх ровесників з особливостями культури та побуту, досягненнями науки. Також виступила улюблений дитячий письменник учнів нашої школи - Вайнраух Катерина.

22 січня учні 5-9 класів нашої школи відвідали гірськолижний курорт "Синяк".

6 грудня до Берегова з подарунками завітав Миколай. Учні нашої школи зустріли гостя віршами, піснями і танцями та обіцянками поводитися добре у наступному році.30 листопада учні 9-го класу взяли участь у засіданні круглого столу з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом 14 листопада на базі нашої школи пройшов семінар вчителів музичного мистецтва та мистецтва, в рамках якого ділилася досвідом Фрінг Ержейбет Імреївна. Відкритий урок, проведений у 7 класі, став для всіх справжньою  екскурсією у світ прекрасного.
До Дня української писемності та мови проведено захід "Мова - істинний скарб народу!"