10 бер. 2024

Конкурс читців поезії Тараса Шевченка

4 березня в закладі проведено перший етап Міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.
29 лют. 2024

Підготовлені - значитиь захищені!

Сьогодні до учнів 8-9 класів завітав інструктор з тактичної медицини ДФ Берегівського району "Тінь" Дувалко Юрій. Під час цікавого та змістовного заняття учні навчилися зупиняти кровотечі, накладати турнікети та бандажі.
18 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху.

З 15 по 21 травня 2023 р. в нашому закладі проводився Тиждень безпеки дорожнього руху в рамках якого 17 травня 2023 року проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» та відпрацьовано практичні навичок поведінки у разі надзвичайних ситуацій.
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

З нагоди Дня пам'яті та примирення учні сьомого класу згадували тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Учні також згадали жертв війни, людей, які роками страждали через бойові дії, голод.
21 лист. 2022

День Гідності та Свободи

З нагоди Дня Гідності та Свободи учні сьомого класу знайомили молодших школярів з історичними аспектами свята.
20 лист. 2022

Тихдень безпеки дорожнього руху.

З 14 по 20 листопада у закладі проходили заходи за темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».
9 лист. 2022

День української мови та писемностію

Традиційно, з нагоди Дня української мови та писемності, проводилися цікаві уроки-екскурсії, вікторини знавців української мови та виставки-конкурси учнівських робіт.
24 січ. 2022

Заходи до Дня Соборності України

21 січня в закладі проведено заходи з відзначення Дня Соборності України, 103-ї річниці від підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, а також з відзначення 76-ї річниці з утворення Закарпаття у складі України. Для учнів 5-9 класів проведено тематичні заходи під гаслом "Ми - це Україна".
26 лист. 2021

День пам'яті жертв голодоморів

До дня пам'яті жертв голодоморів проведено уроки пам'яті у 7-9 класах та організовано виставку «Україна пам'ятає!»
9 лист. 2021

День української писемності та мови.

З дотриманням карантинних обмежень, 9 листопада був відзначений День української писемності та мови. Учні знайомилися з історією походження свята, брали участь у веселих конкурсах.

7 вересня розпочалося безкоштовне харчування учнів початкових класів та учнів пільгових категорій з дотриманням соціальної дистанції та інших рекомендацій головного державного санітарного лікаря України. Учні з задоволенням їли смачні страви.

22-23 вересня

17 - 18 вересня

15 березня

10 березня

9 березня

8 березня

22 січня з нагоди Дня соборності  України проведено виховні заходи на тему "Наша сила в єдності" для учнів 5-9 класів.

В рамках Всеукраїнського тижня права вчителем правознавства Товт Т.В. проведено урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

4 грудня до нашої школи завітав не тільки Святий Миколай, а й гості з Угорщини (представники організації NSKI). Дана організація декілька років опікується нашим закладом. Цього року вони обладнали сучасне класне приміщення для учнів 5 класу.

Заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Ми творчі!День Гідності та Свободи наші учні згадували  події Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).

Сьогодні наші учні св'яткували День української писемності та мови. З нагоди св'ята проведено І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, конкурс малюнків "Ми живемо в Україні".  Учні також взяли участь у флеш-мобі "Я розмовляю українською" та перегляді мультфільмів.

В період з 16 по 20 вересня 2019 року в закладі проходили заходи з протидії булінгу. Класні керівники 1-9 класів проводили тренінги, години спілкування на теми «Вирішую конфлікти», «Управління власними емоціями», «Спілкування з однолітками». 20 вересня проведено загальношкільний захід «Поговоримо про булінг».

Сьогодні в нашій школі пролунав перший дзвоник для 27 першокласників. Вони з нетерпінням чекали початку шкільного життя. Після урочистого відкриття нового навчального року класними керівниками у всіх класах було  проведено цікаві заняття.

29 травня прощались з Буквариком наші першокласники.

20 травня 2019 року в закладі проведено загальношкільний урок  присвячений пам'яті жертв політичних репресій. Учні 7-8 класів підготували доповіді про трагічні сторінки історії України та інших країн Європи.

Спільний захід учнів 7-9 класів з нагоди Дня пам'яті та примирення проведено 7 травня під керівництвом вчителя історії Горзов К.В.

Веселими стартами завершилися 8 квітня заходи до Всесвітнього дня здоров'я для учнів 2-4 класів

Відбірковий тур конкурсу читців поезій Тараса Шевченка проведено 04 березня 2019 року.

Веселими танцями, креативними костюмами  проганяли зиму та зустрічали весну учні  школи першого березня.

Відзначення Дня Соборності України

23 січня в школі проходив позакласний захід присвячений Дню угорської культури. Учні знайомили своїх ровесників з особливостями культури та побуту, досягненнями науки. Також виступила улюблений дитячий письменник учнів нашої школи - Вайнраух Катерина.

22 січня учні 5-9 класів нашої школи відвідали гірськолижний курорт "Синяк".

6 грудня до Берегова з подарунками завітав Миколай. Учні нашої школи зустріли гостя віршами, піснями і танцями та обіцянками поводитися добре у наступному році.30 листопада учні 9-го класу взяли участь у засіданні круглого столу з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом 14 листопада на базі нашої школи пройшов семінар вчителів музичного мистецтва та мистецтва, в рамках якого ділилася досвідом Фрінг Ержейбет Імреївна. Відкритий урок, проведений у 7 класі, став для всіх справжньою  екскурсією у світ прекрасного.
До Дня української писемності та мови проведено захід "Мова - істинний скарб народу!"