Дистанційне навчання

На виконання Протоколу позапланового засідання Комісії з питань ТЕБ та НС Берегівської міської ради від 27.01.2022 року №1, наказу управління освіти та культури Берегівської міської ради від 27.01.2022 року №22 з 28.01.2022 року по 11.02.2022 року  освітній процес у закладі організовано з використанням технологій дистанційного навчання .

Дистанційне навчання у закладі організовано з використанням електронної платформи Google Classroom. Навчальні заняття в синхронномі режимі проводяться згідно розкладу. Для проведення онлайн-уроків використовується сервіс відеотелефонного зв'язку Google Meet.

Оцінювання результатів навчання учнів здійснюється дистанційно з використанням тестів та під час онлайн-уроків, а також за результатами перевірки надісланих матеріалів (домашніх завдань, проєктів). Результати оцінювання відображаються на платформі Google Classroom та в електронних щоденниках учнів.

З будь-яких питань, щодо організації освітнього процесу під час карантину, учні та їхні законні представники можуть звернутися до класних керівників.